Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 50%Prefe- rencje praco- dawców 20%Publications 15%H-index 15%
1 Jagiellonian University in Krakow110010010057.2680.00
2 University of Warsaw288.1471.6185.2010080.00
3 Adam Mickiewicz University in Poznan386.2885.8146.3973.20100
4 University of Wroclaw445.3141.2937.3226.2560.00
5 University of Silesia in Katowice534.8843.2313.3828.7420.00
6 University of Lodz625.888.3915.4627.7180.00
7 Nicolaus Copernicus University in Torun721.1917.4226.8514.1020.00
8 Maria Skłodowska-Curie Warsaw Higher School819.9921.2911.9713.7720.00
9 University of Gdansk919.0413.5524.6117.0120.00
10 John Paul II Catholic University of Lublin1118.698.3910.0511.5460.00
11 Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw1215.417.1031.597.2920.00
12 Opole University1312.771.9416.219.0740.00
13 University of Warmia and Mazury in Olsztyn15+9.513.8711.978.5920.00
14 University of Bialystok15+7.561.2910.567.2920.00
15 University of Bielsko-Biala147.480.0016.213.5620.00
16 Kazimierz Wielki University in Bydgoszcz156.721.946.325.7420.00
17 Pedagogical University of Krakow15+6.587.108.564.700.00
18 Pultusk Academy of Humanities15+4.401.2916.210.650.00
19 The Jan Kochanowski University in Kielce15+3.530.6510.485.180.00
20 University of Zielona Gora15+3.511.946.326.320.00
20+ University of Humanities and Economics in Lodz15+-0.0012.640.320.00
20+ Jan Dlugosz University in Częstochowa15+-0.009.140.490.00
20+ Pomeranian University in Slupsk10-0.0010.480.490.00
20+ Siedlce University of Natural Sciences and Humanities15+-0.0011.140.650.00
20+ University of Rzeszow15+-1.299.144.050.00
20+ University of Szczecin15+-1.946.323.630.00
20+ Kasimir Pulaski University of Technology and Humanities in Radom15+-0.007.730.650.00

Uwzględnione kierunki: język polskifilologia polskafilologia polska jako obcaoraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna