Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 50%Prefe- rencje praco- dawców 20%Publications 15%H-index 15%
1 University of Warsaw210010095.7210083.33
2 Jagiellonian University in Krakow191.8190.0010058.21100
3 Adam Mickiewicz University in Poznan385.1195.6361.0464.9083.33
4 University of Wroclaw449.2258.7521.2726.2366.67
5 University of Lodz636.6036.8812.4529.6566.67
6 University of Silesia in Katowice931.1838.1313.6622.2333.33
7 University of Gdansk527.3421.8829.7613.5650.00
8 Warsaw School of Social Sciences and Humanities1022.763.7519.4224.8983.33
9 Maria Skłodowska-Curie Warsaw Higher School1121.9029.388.7914.7716.67
10 Nicolaus Copernicus University in Torun819.3315.0034.0112.5416.67
11 John Paul II Catholic University of Lublin716.497.5015.1711.0550.00
12 Pedagogical University of Krakow1414.978.758.196.3450.00
13 Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw1312.013.1332.516.9716.67
14 University of Szczecin20+11.380.003.9518.0450.00
15 Opole University1611.035.637.299.2533.33
16 Silesian University of Technology in Gliwice157.601.884.553.2933.33
17 University of Bialystok176.561.886.9910.0116.67
18 Kazimierz Wielki University in Bydgoszcz185.971.259.415.1216.67
19 University of Rzeszow195.858.135.772.910.00
20 University of Zielona Gora20+5.611.885.166.3416.67
20+ Vistula University20+-0.007.600.000.00
20+ University of Humanities and Economics in Lodz20+-0.008.500.000.00
20+ Jan Dlugosz University in Częstochowa26-0.009.410.000.00
20+ Pomeranian University in Slupsk12-0.6311.810.250.00
20+ University of Bielsko-Biala20-0.005.153.2916.67
20+ Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University20+-0.0010.310.1316.67
20+ Czestochowa University of Technology20+-0.009.410.000.00
20+ Koszalin University of Technology20+-0.004.550.000.00
20+ Academy of Management in Lodz20+-0.007.300.000.00
20+ The Jan Kochanowski University in Kielce20+-0.008.804.1816.67
20+ Siedlce University of Natural Sciences and Humanities20+-0.0012.750.3816.67
20+ Kasimir Pulaski University of Technology and Humanities in Radom20+-1.257.600.250.00
20+ University of Warmia and Mazury in Olsztyn20+-0.004.556.9716.67
20+ Academy of Business in Dabrowa Gornicza20+-0.003.950.000.00
20+ Philological School of Higher Education in Wroclaw20+-2.502.730.000.00
20+ Lodz Academy of International Studies20+-0.005.160.000.00
20+ Silesian School of Economics and Languages in Katowice20+-0.004.850.510.00

Uwzględnione kierunki: filologie obcelingwistyka stosowananeofilologia oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna