Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 50%Prefe- rencje praco- dawców 20%Publications 15%H-index 15%
1 University of Warsaw210010010082.61100
2 Jagiellonian University in Krakow191.9691.6768.65100100
3 Adam Mickiewicz University in Poznan359.9852.5039.3761.96100
4 University of Wroclaw538.5023.3341.3942.0375.00
5 John Paul II Catholic University of Lublin431.7440.0022.2218.1225.00
6 Nicolaus Copernicus University in Torun629.8631.6729.2924.2825.00
7 University of Lodz929.7121.6728.2932.9750.00
8 University of Szczecin719.9214.1719.206.5250.00
9 University of Silesia in Katowice1019.187.5026.2714.4950.00
10 University of Bialystok1517.050.0016.1639.1350.00
11 Maria Skłodowska-Curie Warsaw Higher School816.3313.3318.1812.3225.00
12 Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw1115.739.1723.2215.5825.00
13 University of Warmia and Mazury in Olsztyn1213.481.6717.169.0650.00
14 University of Gdansk1412.505.8313.1219.2025.00
15 Opole University1712.017.5013.1210.5125.00
15+ Jesuit University Ignatianum in Krakow19-6.679.080.000.00
15+ Jan Dlugosz University in Częstochowa20+-0.0013.121.090.00
15+ Pomeranian University in Slupsk13-0.009.080.720.00
15+ Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu20+-0.8311.100.000.00
15+ Kazimierz Wielki University in Bydgoszcz20+-0.8313.123.6225.00
15+ Pontifical University of John Paul II in Krakow16-7.5015.141.810.00
15+ Pedagogical University of Krakow18-3.335.061.450.00
15+ University of Rzeszow20+-2.5013.128.3325.00
15+ University of Zielona Gora20-2.505.045.430.00

Uwzględniony kierunek: filozofia

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna