Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 50%Prefe- rencje praco- dawców 20%Publications 15%H-index 15%
1 Jagiellonian University in Krakow110010010061.79100
2 University of Warsaw293.2582.7495.1910083.33
3 Adam Mickiewicz University in Poznan378.2785.7950.4055.4083.33
4 University of Wroclaw463.7157.3679.1936.9266.67
5 Nicolaus Copernicus University in Torun533.2934.0117.5922.4250.00
6 University of Gdansk725.3918.2710.4118.0966.67
7 University of Lodz921.9810.6629.6029.8133.33
8 Maria Skłodowska-Curie Warsaw Higher School619.6614.7221.5912.3533.33
9 Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw1516.576.6016.0110.7650.00
10 University of Szczecin1116.485.5811.9918.9850.00
11 University of Silesia in Katowice1216.231.5238.3912.4133.33
12 John Paul II Catholic University of Lublin815.274.0616.7910.0150.00
13 Pedagogical University of Krakow1714.607.1110.394.1950.00
14 The Jan Kochanowski University in Kielce1312.864.0610.393.4450.00
15 Kazimierz Wielki University in Bydgoszcz1810.160.0019.993.8933.33
16 University of Rzeszow109.926.6013.595.5316.67
17 University of Warmia and Mazury in Olsztyn167.760.007.215.8333.33
18 Pultusk Academy of Humanities20+6.774.068.790.6016.67
19 Opole University206.383.5518.413.740.00
20 University of Bialystok195.891.527.195.6816.67
20+ Jan Dlugosz University in Częstochowa20+-0.0011.990.000.00
20+ National Defence University in Warsaw0-2.543.170.000.00
20+ Pomeranian University in Slupsk14-0.0017.601.050.00
20+ Pontifical University of John Paul II in Krakow20+-3.0511.190.900.00
20+ Siedlce University of Natural Sciences and Humanities20+-0.003.992.0916.67
20+ University of Zielona Gora20+-1.527.191.7916.67

Uwzględnione kierunki: historiahistoria sztukiarcheologia oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna