Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 50%Prefe- rencje praco- dawców 20%Publications 15%H-index 15%
1 John Paul II Catholic University of Lublin110010010024.5025.00
2 Jagiellonian University in Krakow-58.6214.4740.76100100
3 Adam Mickiewicz University in Poznan257.1734.2112.1164.90100
4 Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw555.7968.427.8024.5025.00
5 Nicolaus Copernicus University in Torun344.2526.3259.9635.7625.00
6 Opole University443.4451.3231.9210.600.00
7 Pontifical University of John Paul II in Krakow632.8246.059.443.310.00
8 University of Silesia in Katowice729.5026.3219.7313.2525.00
9 University of Gdansk-15.953.957.8033.7725.00
10 Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu1214.5219.746.880.000.00
11 University of Warmia and Mazury in Olsztyn912.986.587.0910.6025.00
12 Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie1011.010.0042.610.000.00
13 Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie1110.950.0042.400.000.00
14 University of Szczecin83.230.0011.511.320.00
15 Pedagogical University of Krakow-2.561.325.131.990.00

Uwzględniony kierunek: teologiareligioznawstwo oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna