Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 35%Prefe- rencje praco- dawców 20%Publications 25%H-index 20%
1 Medical College Jagiellonian University in Krakow110010099.87100100
2 Medical University of Warsaw283.7670.0010085.5389.29
3 Medical University of Lodz365.9145.0039.1294.9792.86
4 Wroclaw Medical University653.4325.0063.8273.3167.86
5 Poznan University of Medical Sciences451.1438.3331.0468.8771.43
6 Medical University of Lublin950.5441.6722.0468.9871.43
7 Medical University of Bialystok748.4546.6724.0352.0471.43
8 Medical University of Gdansk846.7846.6722.1055.5160.71
9 Medical University of Silesia in Katowice543.7823.3327.1766.3967.86
10 Ludwik Rydygier Collegium Medicum in Bydgoszcz1025.9216.6713.8932.0746.43

Uwzględniony kierunek: farmacja

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna