Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 30%Prefe- rencje praco- dawców 25%Publications 15%H-index 15%Professional exams 15%
1 Medical University of Warsaw210093.3310092.4986.3687.32
2 Medical College Jagiellonian University in Krakow185.7773.3376.2682.7010088.73
3 Poznan University of Medical Sciences373.2110038.3366.6359.0981.33
4 Medical University of Lodz669.6153.3346.4510086.3680.24
5 Wroclaw Medical University554.7126.6747.9289.7968.1878.55
6 Medical University of Silesia in Katowice941.6626.6721.6664.1068.1889.31
7 Medical University of Gdansk437.2213.3345.4050.2745.4587.17
8 Medical University of Bialystok837.066.6743.4152.4659.09100
9 Pomeranian Medical University in Szczecin731.2033.334.4741.9350.0090.62
10 Medical University of Lublin1030.4220.0010.5458.8645.4591.81

Uwzględnione kierunki: kierunek lekarsko-dentystycznyhigiena dentystycznatechniki dentystyczne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna