Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 30%Prefe- rencje praco- dawców 25%Publications 15%H-index 15%Professional exams 15%
1 Medical College Jagiellonian University in Krakow210010093.4598.4710097.18
2 Medical University of Warsaw199.8094.2810010097.8797.82
3 Medical University of Lodz462.3926.5158.3299.8395.7492.54
4 Poznan University of Medical Sciences552.5554.5219.0378.1572.3495.69
5 Medical University of Gdansk350.4344.5832.0566.7370.2198.18
6 Wroclaw Medical University849.2525.6041.5369.5382.9896.82
7 Medical University of Silesia in Katowice745.7624.1024.1182.2482.9895.27
8 Medical University of Bialystok641.5817.4749.6246.8465.9698.03
9 Medical University of Lublin1027.1412.0518.1849.2146.8191.62
10 Pomeranian Medical University in Szczecin924.867.8313.1038.6061.7088.70
11 Ludwik Rydygier Collegium Medicum in Bydgoszcz1121.636.9321.1130.4140.4387.39
12 University of Warmia and Mazury in Olsztyn1213.823.9210.1719.9031.91100

Uwzględniony kierunek: kierunek lekarski

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna