Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 35%Prefe- rencje praco- dawców 35%Publications 15%H-index 15%
1 Medical College Jagiellonian University in Krakow110084.2176.9783.7196.00
2 Medical University of Warsaw298.8363.1610088.6280.00
3 Poznan University of Medical Sciences485.8910049.7563.9764.00
4 Medical University of Lodz376.7647.3749.75100100
5 Medical University of Silesia in Katowice670.5073.6829.8566.2784.00
6 Medical University of Gdansk558.2352.6344.0046.1752.00
7 Medical University of Bialystok746.5121.0539.8048.5468.00
8 Medical University of Lublin1039.9010.5332.4861.4360.00
9 Wroclaw Medical University831.570.0012.5878.1168.00
10 Ludwik Rydygier Collegium Medicum in Bydgoszcz1129.8326.3215.4628.3240.00
11 Jozef Pilsudski University of Physical Education in Warsaw 1229.2226.3224.1016.8128.00
12 Pomeranian Medical University in Szczecin926.910.0025.6637.6852.00
13 University of Rzeszow1524.2526.3214.1412.3628.00
14 University of Szczecin1422.600.0029.6116.5540.00
15 The Jan Kochanowski University in Kielce1621.9115.7922.538.3824.00
16 Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University2516.9121.057.074.3524.00
17 University of Warmia and Mazury in Olsztyn1314.180.0014.1417.7928.00
18 University School of Physical Education in Krakow2013.285.267.0713.0032.00
19 University School of Physical Education in Wroclaw1713.130.009.9517.7732.00
20 Jan Dlugosz University in Częstochowa1811.980.0018.593.2120.00
21 Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach2210.840.007.0711.7532.00
22 Eugeniusz Piasecki University School of Physical Education in Poznan1910.110.008.3912.6224.00
23 Opole University of Technology25+9.100.0012.834.6416.00
24 Jedrzej Sniadecki Academy of Physical Education and Sport in Gdansk247.900.005.517.0324.00
25 University of Bielsko-Biala25+6.560.009.701.8412.00
25+ Pomeranian University in Slupsk21-0.008.391.808.00
25+ Katowice School of Economics25+-0.0011.270.290.00
25+ Czestochowa University of Technology25+-0.0011.271.234.00
25+ Academy of Management in Lodz25+-0.008.390.220.00
25+ Kasimir Pulaski University of Technology and Humanities in Radom25+-0.007.070.668.00
25+ Academy of Business in Dabrowa Gornicza25+-0.002.630.290.00

Uwzględnione kierunki: ratownictwo medycznezdrowie publicznefizjoterapiakosmetologiaanalityka medyczna oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna