Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 35%Prefe- rencje praco- dawców 35%Publications 15%H-index 15%
1 University School of Physical Education in Wroclaw310010069.5195.9787.50
2 University School of Physical Education in Krakow498.1370.3710070.63100
3 Jozef Pilsudski University of Physical Education in Warsaw 194.3755.5698.2510087.50
4 Eugeniusz Piasecki University School of Physical Education in Poznan268.5370.3732.4169.4587.50
5 Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach556.6540.7426.9070.15100
6 Jedrzej Sniadecki Academy of Physical Education and Sport in Gdansk636.5318.5228.5439.2162.50
7 University of Szczecin731.433.7020.8437.2287.50
8 Opole University of Technology1127.3722.2213.0426.2050.00
9 Adam Mickiewicz University in Poznan923.0618.5225.974.6825.00
10 University of Rzeszow1022.663.7016.4234.2150.00
11 Poznan University of Life Sciences1818.4118.5220.024.1412.50
12 University of Warmia and Mazury in Olsztyn813.390.0019.916.0825.00
13 Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University1713.120.0025.055.0012.50
14 Nicolaus Copernicus University in Torun012.960.0012.937.3737.50
15 Jan Dlugosz University in Częstochowa1512.900.0013.864.8437.50
16 The Jan Kochanowski University in Kielce1210.840.003.3817.3737.50
17 Maria Skłodowska-Curie Warsaw Higher School25+10.830.0013.047.2625.00
18 Warsaw University of Life Sciences - SGGW 169.6911.116.881.6112.50
19 University of Lodz139.050.0014.685.6512.50
20 Kasimir Pulaski University of Technology and Humanities in Radom198.790.009.553.6025.00
21 Kazimierz Wielki University in Bydgoszcz228.180.0013.862.5312.50
22 University of Zielona Gora207.500.0012.112.6412.50
23 Pultusk Academy of Humanities256.990.0017.350.000.00
24 AGH University of Science and Technology246.460.009.552.6412.50
25 Bialystok University of Technology25+6.430.0015.501.080.00
25+ Vistula University25+-3.7011.290.000.00
25+ Pomeranian University in Slupsk25+-0.0014.780.000.00
25+ Katowice School of Economics25+-0.0012.112.150.00
25+ Academy of Management in Lodz25+-0.002.570.000.00
25+ Cracow University of Economics14-0.0011.080.000.00
25+ Wroclaw University of Economics25+-0.007.800.000.00
25+ Pedagogical University of Krakow25+-0.006.882.2112.50
25+ Siedlce University of Natural Sciences and Humanities25+-0.004.200.000.00
25+ University of Life Sciences in Lublin25+-0.0010.370.000.00
25+ Lodz Academy of International Studies25+-0.002.780.000.00
25+ West Pomeranian University of Technology in Szczecin21-0.006.484.5712.50

Uwzględnione kierunki: sportturystykawychowanie fizyczne oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna