Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 35%Prefe- rencje praco- dawców 20%Publications 25%H-index 20%
1 Jagiellonian University in Krakow110074.1993.68100100
2 University of Warsaw286.3610017.6275.78100
3 Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed w Gdańsku471.4656.4553.6367.8183.33
4 University of Wroclaw561.5535.4810037.8366.67
5 Poznan University of Life Sciences948.8424.1937.6144.6383.33
6 Adam Mickiewicz University in Poznan1546.2143.5514.1344.6661.11
7 University of Life Sciences in Lublin344.9824.1965.1335.4350.00
8 Technical University of Lodz1141.2620.9765.2226.5150.00
9 Warsaw University of Life Sciences - SGGW 738.2612.9040.2542.5655.56
10 University of Lodz1234.4517.7416.7736.4761.11
11 Wroclaw University of Technology834.3125.8115.1730.4055.56
12 University of Warmia and Mazury in Olsztyn633.9630.6513.2932.7544.44
13 University of Agriculture in Krakow2133.4517.7439.0223.9650.00
14 Gdansk University of Technology1431.5524.1932.8017.5544.44
15 Medical University of Lodz2728.753.2311.4036.2166.67
16 Poznan University of Medical Sciences2228.696.4514.2338.0855.56
17 Warsaw University of Technology1826.2319.3525.8215.2638.89
18 University of Silesia in Katowice2325.868.067.1626.8761.11
19 Silesian University of Technology in Gliwice1625.633.2360.6012.3133.33
20 Medical University of Silesia in Katowice2825.604.8423.2826.4650.00
21 Maria Skłodowska-Curie Warsaw Higher School1925.559.6813.3827.4350.00
22 University of Rzeszow1725.470.0044.5815.7350.00
23 University of Life Sciences in Lublin2521.898.068.8629.0638.89
24 West Pomeranian University of Technology in Szczecin1319.953.237.9129.6438.89
25 Pomeranian Medical University in Szczecin30+17.320.0012.6320.9338.89
26 Ludwik Rydygier Collegium Medicum in Bydgoszcz-16.840.008.0118.4544.44
27 University of Szczecin30+15.473.2312.449.9538.89
28 University of Technology and Life Sciences in Bydgoszcz30+11.943.239.808.2727.78
29 Kazimierz Wielki University in Bydgoszcz2411.763.238.863.9333.33
30 Rzeszow University of Technology2911.040.0024.132.5422.22
30+ Jan Dlugosz University in Częstochowa30+-0.008.862.0816.67
30+ John Paul II Catholic University of Lublin30+-3.2313.292.2811.11
30+ Bialystok University of Technology30+-0.0019.512.8911.11
30+ Czestochowa University of Technology30+-0.0032.892.205.56
30+ Cracow University of Technology26-0.0025.826.6311.11
30+ The Jan Kochanowski University in Kielce30-0.0023.945.7916.67
30+ Opole University31-0.0015.937.0916.67
30+ University of Zielona Gora30+-0.0016.774.1016.67

Uwzględnione kierunki: biotechnologia oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna