Click to expand
2015 Name of the University Overall scoreAcademic reputation (teaching) 35%Prefe- rencje praco- dawców 20%Publications 25%H-index 20%
1 Jagiellonian University in Krakow10010015.63100100
2 University of Warsaw92.1272.7310062.2577.78
3 Adam Mickiewicz University in Poznan63.6570.458.3355.2263.89
4 University of Wroclaw43.4234.0913.5443.5852.78
5 University of Gdansk35.8821.215.2136.5561.11
6 University of Lodz33.0717.428.3332.2258.33
7 Poznan University of Life Sciences32.1313.6410.4234.9655.56
8 Warsaw University of Life Sciences - SGGW 31.186.8233.3325.2552.78
9 Nicolaus Copernicus University in Torun30.576.066.2537.0563.89
10 University of Silesia in Katowice29.4711.3625.0026.5344.44
11 Maria Skłodowska-Curie Warsaw Higher School23.498.338.3322.0047.22
12 Medical University of Silesia in Katowice19.670.008.3320.9547.22
13 University of Life Sciences in Lublin19.565.3017.7121.2127.78
14 University of Warmia and Mazury in Olsztyn17.976.061.0421.5336.11
15 University of Life Sciences in Lublin17.526.068.3316.4333.33
16 University of Agriculture in Krakow16.754.559.3815.1533.33
17 University of Bialystok13.042.273.1311.0133.33
18 West Pomeranian University of Technology in Szczecin12.510.002.0813.2733.33
19 University of Szczecin12.282.276.258.2230.56
20 University of Rzeszow11.450.003.138.8933.33
20+ Jan Dlugosz University in Częstochowa-0.006.252.5216.67
20+ Pomeranian University in Slupsk-0.002.081.3611.11
20+ University of Technology and Life Sciences in Bydgoszcz-0.004.177.5222.22
20+ The Jan Kochanowski University in Kielce-3.033.135.2422.22
20+ Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw-0.0010.421.7519.44
20+ Kazimierz Wielki University in Bydgoszcz-0.009.384.4322.22
20+ Opole University-0.008.338.0225.00
20+ Pedagogical University of Krakow-0.001.045.8122.22
20+ Siedlce University of Natural Sciences and Humanities-0.0012.5010.0119.44
20+ University of Zielona Gora-0.004.174.6022.22

Uwzględnione kierunki: biologiabiochemiabiofizykamikrobiologia oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna