Click to expand
2015 Name of the University Overall scoreAcademic reputation (teaching) 35%Prefe- rencje praco- dawców 20%Publications 25%H-index 20%
1 University of Warsaw10083.93100100100
2 Jagiellonian University in Krakow79.2598.2151.0068.2965.71
3 Adam Mickiewicz University in Poznan64.1710027.0044.0945.71
4 University of Wroclaw46.4542.8637.0040.0257.14
5 AGH University of Science and Technology44.7030.3653.0051.8240.00
6 University of Silesia in Katowice40.5130.3660.0028.1242.86
7 University of Lodz31.5223.2138.0019.5245.71
8 Nicolaus Copernicus University in Torun30.0417.8611.0033.9057.14
9 Maria Skłodowska-Curie Warsaw Higher School20.7414.2921.0016.3531.43
10 Pedagogical University of Krakow19.8019.648.0011.1337.14
11 University of Gdansk17.877.1414.0018.8534.29
12 University of Szczecin14.647.1417.0011.0825.71
13 Pomeranian University in Slupsk8.947.1412.002.7214.29
14 Kazimierz Wielki University in Bydgoszcz7.270.0021.001.5011.43
15 The Jan Kochanowski University in Kielce5.980.009.003.9314.29

Uwzględnione kierunki: geografiageologiaprzyroda oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna