Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 35%Prefe- rencje praco- dawców 20%Publications 25%H-index 20%
1 Jagiellonian University in Krakow110084.2157.56100100
2 Adam Mickiewicz University in Poznan382.0063.1628.3898.1890.91
3 University of Warsaw279.5147.3710065.3377.27
4 AGH University of Science and Technology771.1478.9573.2435.5650.00
5 University of Warmia and Mazury in Olsztyn1470.4810017.4052.1145.45
6 Wroclaw University of Technology667.6652.6370.9644.0772.73
7 University of Wroclaw1365.5063.1638.0259.1759.09
8 Warsaw University of Life Sciences - SGGW 864.3278.9540.9734.2754.55
9 University of Silesia in Katowice960.7736.8468.2659.1954.55
10 Poznan University of Life Sciences456.2526.3230.6666.6481.82
11 University of Gdansk1554.0826.3216.0670.8581.82
12 Warsaw University of Technology551.3126.3277.5230.3459.09
13 Silesian University of Technology in Gliwice1248.7215.7962.0148.5759.09
14 Gdansk University of Technology1045.8636.8421.1534.7068.18
15 University of Lodz1845.0136.8432.6637.0950.00
16 University of Life Sciences in Lublin1744.2552.6333.6022.5336.36
17 Nicolaus Copernicus University in Torun2541.7636.8413.7833.7759.09
18 Technical University of Lodz1140.1915.7948.1941.2045.45
19 University of Agriculture in Krakow1634.2221.0527.5729.8145.45
20 West Pomeranian University of Technology in Szczecin2231.6415.796.4237.9454.55
21 Maria Skłodowska-Curie Warsaw Higher School2430.020.0020.2039.8159.09
22 Cracow University of Technology2329.7921.0536.4111.1440.91
23 Czestochowa University of Technology2827.3710.5353.9514.4427.27
24 John Paul II Catholic University of Lublin2126.6121.0529.189.6136.36
25 University of Life Sciences in Lublin2025.9410.5311.6532.4340.91
26 Lublin University of Technology3525.0826.3227.719.0822.73
27 Poznan University of Technology1924.575.2621.1520.2250.00
28 University of Szczecin2720.280.0019.6821.2740.91
29 University of Bialystok2618.990.008.7018.3650.00
30 Opole University35+18.280.0021.8219.9731.82
31 University of Rzeszow3015.840.0016.0612.5236.36
32 Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw2914.200.0039.222.9218.18
33 The Jan Kochanowski University in Kielce3214.090.0011.6510.0436.36
34 Kazimierz Wielki University in Bydgoszcz3313.410.0024.105.0227.27
35 Rzeszow University of Technology35+12.890.0019.686.7927.27
36 Koszalin University of Technology35+12.825.268.7011.5722.73
37 Pomeranian University in Slupsk35+12.010.008.708.8831.82
38 University of Zielona Gora35+12.000.0011.6510.1327.27
39 Pedagogical University of Krakow3110.815.265.757.0322.73
40 Bialystok University of Technology35+10.120.007.2310.8322.73
40+ Jan Dlugosz University in Częstochowa35+-0.0016.003.3518.18
40+ University of Bielsko-Biala35+-0.009.518.0822.73
40+ Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University--0.007.331.054.55
40+ University of Technology and Life Sciences in Bydgoszcz34-0.009.3711.1218.18

Uwzględnione kierunki: ochrona środowiskatechnologie ochrony środowiskagospodarka odpadami i rekultywacja terenów zdegradowanychrewitalizacja dróg wodnych oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna