Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 40%Prefe- rencje praco- dawców 30%Publications 10%H-index 10%
1 Warsaw University of Life Sciences - SGGW 110095.9237.0882.02100
2 Poznan University of Life Sciences288.7787.7612.8610094.74
3 University of Life Sciences in Lublin482.5810020.2357.7757.89
4 University of Agriculture in Krakow578.9469.3938.5778.7863.16
5 University of Warmia and Mazury in Olsztyn369.2259.1822.4788.4863.16
6 Medical University of Warsaw665.758.1610035.9078.95
7 Medical College Jagiellonian University in Krakow754.310.0088.9031.8368.42
8 University of Life Sciences in Lublin849.8022.4528.7079.7957.89
9 Poznan University of Medical Sciences934.498.1641.0720.0652.63
10 Medical University of Lodz1232.246.1238.7023.9847.37
11 Wroclaw Medical University1026.840.0045.8114.2031.58
12 Medical University of Gdansk1323.010.0033.0814.7936.84
13 West Pomeranian University of Technology in Szczecin1622.5910.208.8633.9036.84
14 Technical University of Lodz1422.476.128.8633.6147.37
15 Medical University of Bialystok1121.450.0031.4610.0536.84
16 Siedlce University of Natural Sciences and Humanities20+17.690.0018.4722.0631.58
17 University of Rzeszow1817.360.0016.9818.0636.84
18 Medical University of Lublin1717.020.0020.9718.8726.32
19 Medical University of Silesia in Katowice2016.160.008.8617.6447.37
20 University of Technology and Life Sciences in Bydgoszcz1915.654.085.6221.1636.84
20+ Eugeniusz Piasecki University School of Physical Education in Poznan--0.005.222.6315.79
20+ Ludwik Rydygier Collegium Medicum in Bydgoszcz15-0.005.6210.6036.84
20+ Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University20+-0.0018.210.325.26
20+ Koszalin University of Technology20+-0.008.863.1210.53
20+ Opole University of Technology20+-0.007.240.975.26
20+ Pomeranian Medical University in Szczecin20+-0.0011.9815.8636.84

Uwzględnione kierunki: technologia żywności i żywienie człowiekabezpieczeństwo żywnościdietetyka oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna