Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 40%Prefe- rencje praco- dawców 30%Publications 15%H-index 15%
1 Warsaw University of Life Sciences - SGGW 110010010071.4466.67
2 Poznan University of Life Sciences292.0794.5852.29100100
3 University of Agriculture in Krakow381.1281.9368.5468.3966.67
4 University of Warmia and Mazury in Olsztyn456.9453.0134.9866.3666.67
5 University of Life Sciences in Lublin556.3863.2532.4546.3161.11
6 University of Life Sciences in Lublin649.4351.2020.8370.7250.00
7 University of Technology and Life Sciences in Bydgoszcz823.3311.4515.2030.1550.00
8 Siedlce University of Natural Sciences and Humanities1021.448.4321.8824.5438.89
9 West Pomeranian University of Technology in Szczecin1120.5613.8610.3927.7538.89
10 University of Lodz720.264.8211.4431.2655.56
11 University of Gdansk917.902.4110.4525.4155.56
12 University of Rzeszow1215.001.8112.0517.3844.44
13 Cracow University of Technology1511.122.4120.952.2316.67
14 John Paul II Catholic University of Lublin138.970.009.836.8327.78
15 University of Zielona Gora-8.530.004.469.3433.33
15+ Bialystok University of Technology15+-1.815.695.1916.67
15+ Koszalin University of Technology15+-2.415.191.4716.67
15+ Opole University of Technology14-1.207.291.235.56
15+ Opole University15+-0.007.918.3422.22

Uwzględnione kierunki: rolnictwoleśnictwoogrodnictwozootechnikahodowla i ochr. zwierzątarch. krajobrazurybactwo oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna