Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 35%Prefe- rencje praco- dawców 20%Publications 25%H-index 20%
1 University of Warsaw1100100100100100
2 Jagiellonian University in Krakow285.6181.7273.8191.6796.67
3 Wroclaw University of Technology368.2745.7088.8166.0590.00
4 Adam Mickiewicz University in Poznan563.8754.8448.4978.6076.67
5 University of Wroclaw656.5137.1048.3871.4180.00
6 Technical University of Lodz945.6017.2060.3356.7266.67
7 Gdansk University of Technology744.7429.0345.9740.2276.67
8 Nicolaus Copernicus University in Torun839.7315.5940.9642.9876.67
9 Silesian University of Technology in Gliwice1234.637.5368.8827.5656.67
10 University of Silesia in Katowice1334.448.6024.2350.3470.00
11 Maria Skłodowska-Curie Warsaw Higher School1133.081.6139.7544.9466.67
12 University of Gdansk1032.5021.5131.7326.4960.00
13 West Pomeranian University of Technology in Szczecin-26.827.533.6143.1963.33
14 University of Lodz1426.022.6932.9731.2653.33
15 Military University of Technology in Warsaw15+24.876.4542.8816.1450.00
16 Jan Dlugosz University in Częstochowa15+16.510.0039.837.5233.33
17 Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw1515.620.5429.206.3540.00
18 University of Bialystok15+14.450.5414.8810.4643.33
19 Opole University15+13.243.7614.289.6033.33
20 The Jan Kochanowski University in Kielce15+10.970.0011.088.3533.33
20+ Pedagogical University of Krakow15+-1.0813.601.7420.00
20+ Siedlce University of Natural Sciences and Humanities15+-0.003.699.0423.33

Uwzględnione kierunki: chemia oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna