Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 35%Prefe- rencje praco- dawców 20%Publications 25%H-index 20%
1 University of Warsaw110010090.26100100
2 Jagiellonian University in Krakow278.9195.5650.7073.6076.92
3 Warsaw University of Technology360.7047.7867.0560.6271.15
4 AGH University of Science and Technology559.0448.3354.0768.3565.38
5 Nicolaus Copernicus University in Torun444.8316.6710029.4153.85
6 Wroclaw University of Technology842.7519.4472.5042.4450.00
7 Adam Mickiewicz University in Poznan741.3237.2251.7434.7242.31
8 University of Wroclaw635.5222.7827.6233.0365.38
9 Technical University of Lodz1123.290.0058.3618.5132.69
10 University of Silesia in Katowice1023.147.2212.0634.0646.15
11 University of Lodz920.073.8919.7219.0348.08
12 Poznan University of Technology1319.041.1149.5411.9526.92
13 Maria Skłodowska-Curie Warsaw Higher School1618.587.7814.2721.3336.54
14 Gdansk University of Technology1417.137.7815.4319.3230.77
15 University of Zielona Gora1713.992.789.869.2642.31
16 University of Gdansk1513.626.1114.2711.9126.92
17 University of Rzeszow2113.462.2223.098.1228.85
18 Cracow University of Technology2512.777.7812.069.5425.00
19 University of Bialystok1812.740.0012.069.5538.46
20 The Jan Kochanowski University in Kielce2012.230.569.989.9836.54
21 Czestochowa University of Technology25+12.130.0012.0614.8428.85
22 Kazimierz Wielki University in Bydgoszcz2311.670.0028.544.4623.08
23 Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw2211.373.3317.645.8325.00
24 Opole University25+9.990.0025.295.0917.31
25 Pedagogical University of Krakow129.570.0014.276.1125.00
25+ Jan Dlugosz University in Częstochowa25+-0.007.296.6621.15
25+ Pomeranian University in Slupsk25+-0.0017.640.797.69
25+ Lublin University of Technology25+-0.0014.396.3619.23
25+ Rzeszow University of Technology25+-0.0012.066.4819.23
25+ University of Technology and Life Sciences in Bydgoszcz25+-0.0023.092.7213.46
25+ Siedlce University of Natural Sciences and Humanities25+-0.0012.062.9411.54
25+ University of Szczecin24-1.6718.683.8217.31
25+ University of Warmia and Mazury in Olsztyn--0.564.173.5911.54

Uwzględnione kierunki: fizykaastronomiaastrofizyka i kosmologia oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna