Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 35%Prefe- rencje praco- dawców 20%Publications 25%H-index 20%
1 University of Warsaw110010087.3910095.00
2 Warsaw University of Technology273.7034.4610076.17100
3 Jagiellonian University in Krakow365.6467.5732.2272.9475.00
4 Wroclaw University of Technology448.4512.8442.0663.3490.00
5 AGH University of Science and Technology548.3529.7337.3959.0770.00
6 University of Wroclaw745.8542.5733.7642.3260.00
7 Adam Mickiewicz University in Poznan642.6734.4619.8044.5970.00
8 Nicolaus Copernicus University in Torun832.1815.5420.1634.2965.00
9 Technical University of Lodz1228.262.7026.5036.0860.00
10 Poznan University of Technology927.023.3821.7630.1265.00
11 Gdansk University of Technology1025.755.4121.2726.7860.00
12 Silesian University of Technology in Gliwice1625.674.7316.5435.2255.00
13 Bialystok University of Technology1122.101.356.2118.4575.00
14 University of Lodz1421.524.0525.3925.0540.00
15 University of Gdansk1320.939.4613.4620.7645.00
16 University of Zielona Gora1520.640.009.3524.1760.00
17 University of Silesia in Katowice1820.550.685.7229.7855.00
18 Lublin University of Technology2014.362.039.8412.7140.00
19 Czestochowa University of Technology2713.480.008.8612.9540.00
20 Maria Skłodowska-Curie Warsaw Higher School2113.372.7010.8815.1030.00
21 Pedagogical University of Krakow1712.810.002.0311.8345.00
22 University of Bialystok2412.730.686.7614.7835.00
23 Cracow University of Technology2912.641.354.1211.6140.00
24 University of Rzeszow1912.270.002.5213.3440.00
25 Rzeszow University of Technology2311.680.005.1616.9430.00
26 University of Warmia and Mazury in Olsztyn2610.620.0011.937.4630.00
27 Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw3010.352.7016.057.3320.00
28 Opole University2210.260.0012.425.6730.00
29 The Jan Kochanowski University in Kielce30+9.250.007.759.5125.00
30 Siedlce University of Natural Sciences and Humanities30+8.280.008.794.9325.00
30+ Jan Dlugosz University in Częstochowa25-0.001.964.2930.00
30+ Pomeranian University in Slupsk30+-0.006.211.6710.00
30+ John Paul II Catholic University of Lublin30+-0.009.904.0615.00
30+ Kasimir Pulaski University of Technology and Humanities in Radom28-0.008.302.1825.00
30+ Kazimierz Wielki University in Bydgoszcz30+-1.355.164.7720.00
30+ University of Szczecin30+-0.007.257.2520.00

Uwzględnione kierunki: matematyka oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna