Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 40%Prefe- rencje praco- dawców 30%Publications 15%H-index 15%
1 University of Warsaw1100100100100100
2 Jagiellonian University in Krakow271.1861.5484.5066.4075.00
3 University of Wroclaw367.8810051.1433.6050.00
4 Adam Mickiewicz University in Poznan539.0915.3854.8134.9675.00
5 University of Gdansk437.4646.1528.9218.8050.00
6 Warsaw School of Economics (SGH)734.5038.4628.3320.8050.00
7 Kozminski University1130.9223.0827.7914.0075.00
8 University of Szczecin628.1215.3811.5248.4075.00
9 Maria Skłodowska-Curie Warsaw Higher School827.127.6960.1115.0425.00
10 Cracow University of Economics916.6030.7710.108.400.00
11 University of Lodz1414.740.0016.8439.6025.00
12 Warsaw University of Technology1014.610.0020.496.4050.00
13 John Paul II Catholic University of Lublin1214.430.0017.7010.8050.00
14 Pedagogical University of Krakow2714.190.005.618.4075.00
15 Nicolaus Copernicus University in Torun1313.720.0023.6219.2025.00
16 Silesian University of Technology in Gliwice1613.510.0014.6310.8050.00
17 University of Silesia in Katowice2511.550.0020.8110.4025.00
18 University of Rzeszow159.7815.3810.104.000.00
19 Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw239.520.0027.538.400.00
20 University of Finance and Management in Warsaw298.200.0011.836.0025.00
21 Lazarski University308.090.0014.060.8025.00
22 University of Bialystok248.050.009.549.6025.00
23 Kazimierz Wielki University in Bydgoszcz177.690.0011.533.2025.00
24 University of Economics in Katowice06.960.008.893.6025.00
25 Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University30+6.510.009.000.4025.00
26 University of Zielona Gora216.180.005.894.4025.00
27 The Jan Kochanowski University in Kielce30+6.170.007.850.4025.00
28 University of Warmia and Mazury in Olsztyn285.020.0011.5310.400.00
29 Siedlce University of Natural Sciences and Humanities204.650.002.820.4025.00
30 Katowice School of Economics30+4.140.0013.790.000.00
30+ Pultusk Academy of Humanities30+-0.005.330.400.00
30+ University of Humanities and Economics in Lodz30+-0.004.210.000.00
30+ Jesuit University Ignatianum in Krakow30+-0.003.091.200.00
30+ Jan Dlugosz University in Częstochowa22-0.0010.690.000.00
30+ National Defence University in Warsaw18-0.006.760.000.00
30+ University of Lower Silesia in Wroclaw30+-0.004.510.000.00
30+ Opole University of Technology30+-0.006.740.000.00
30+ Academy of Management in Lodz30+-0.004.770.000.00
30+ Opole University30+-0.006.736.000.00
30+ Kasimir Pulaski University of Technology and Humanities in Radom19-0.002.800.000.00
30+ Academy of Business in Dabrowa Gornicza30+-0.004.200.000.00
30+ Police Academy in Szczytno26-0.007.010.000.00
30+ Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Przemyślu30+-0.0011.530.000.00

Uwzględnione kierunki: administarcja oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna