Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 50%Prefe- rencje praco- dawców 35%Publications 10%H-index 5%
1 University of Warsaw1100100100100100
2 Jagiellonian University in Krakow291.3310091.4955.5675.00
3 University of Wroclaw353.9473.9129.3829.5175.00
4 University of Silesia in Katowice747.9860.8743.2911.4625.00
5 Adam Mickiewicz University in Poznan444.8043.4840.2639.72100
6 Maria Skłodowska-Curie Warsaw Higher School1435.8356.5213.7415.1425.00
7 University of Economics in Katowice530.3030.4338.623.1325.00
8 University of Warmia and Mazury in Olsztyn1027.0143.488.5110.4225.00
9 University of Lodz1125.0821.7427.0035.0725.00
10 Collegium Civitas20+24.8847.832.371.390.00
11 Warsaw School of Social Sciences and Humanities1521.8913.0423.9832.2975.00
12 Pontifical University of John Paul II in Krakow918.6826.0916.120.000.00
13 Opole University1717.0017.3922.255.210.00
14 University of Szczecin815.804.3516.1242.3675.00
15 Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University1315.374.3534.040.3525.00
16 Jesuit University Ignatianum in Krakow-14.6926.094.411.040.00
17 Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw612.720.0030.209.0325.00
18 Nicolaus Copernicus University in Torun1611.280.0023.8916.6725.00
19 University of Gdansk1210.484.3511.5417.7150.00
20 Pedagogical University of Krakow20+10.448.704.507.6475.00
20+ Vistula University20+-0.007.040.000.00
20+ University of Humanities and Economics in Lodz20+-0.009.330.000.00
20+ University of Lower Silesia in Wroclaw20+-0.0013.910.000.00
20+ John Paul II Catholic University of Lublin18-0.0011.629.3850.00
20+ Koszalin University of Technology20-4.3511.620.000.00
20+ Academy of Management in Lodz20+-0.008.430.000.00
20+ The Jan Kochanowski University in Kielce20+-0.0013.830.3525.00
20+ Kazimierz Wielki University in Bydgoszcz20+-0.0010.803.8225.00
20+ University of Zielona Gora--0.003.684.5150.00

Uwzględnione kierunki: dziennikarstwo i komunikacja społecznakomunikacja europejskakomunikacja promocyjna i kryzysowamedia interaktywne i widowiska oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna