Click to expand
2015 Name of the University Overall scoreAcademic reputation (teaching) 30%Prefe- rencje praco- dawców 40%Publications 15%H-index 15%
1 Warsaw School of Economics (SGH)10010010079.9585.71
2 University of Warsaw76.7356.4164.64100100
3 Poznan University of Economics63.5972.6567.4634.0642.86
4 Wroclaw University of Economics40.0758.9730.6725.0728.57
5 Cracow University of Economics34.0846.5834.1017.1514.29
6 University of Economics in Katowice32.7313.2534.4717.1571.43
7 Kozminski University30.9831.6218.3426.5757.14
8 Jagiellonian University in Krakow27.7234.1919.6811.5942.86
9 Warsaw University of Technology21.867.2633.505.8028.57
10 University of Lodz20.3618.8016.7517.8728.57
11 University of Wroclaw17.098.9712.2214.6942.86
12 University of Szczecin16.597.697.0927.7842.86
13 University of Gdansk14.6215.8114.557.7314.29
14 University of Warmia and Mazury in Olsztyn11.110.859.9113.5328.57
15 Nicolaus Copernicus University in Torun10.955.1313.339.1814.29
16 University of Silesia in Katowice10.322.1410.883.3828.57
17 Warsaw University of Life Sciences - SGGW 10.123.428.176.7628.57
18 Poznan University of Life Sciences9.803.857.096.7628.57
19 University of Rzeszow8.342.1411.004.8314.29
20 Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw7.482.147.718.1614.29
21 University of Zielona Gora6.480.001.847.4928.57
22 West Pomeranian University of Technology in Szczecin5.471.285.024.3514.29
23 Maria Skłodowska-Curie Warsaw Higher School4.843.428.201.930.00
24 Lazarski University4.230.009.571.210.00
25 Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University3.970.009.050.970.00
25+ Vistula University-1.287.830.240.00
25+ John Paul II Catholic University of Lublin-1.715.380.970.00
25+ Koszalin University of Technology-0.437.580.970.00
25+ Opole University of Technology-0.003.060.970.00
25+ Kielce University of Technology-1.284.770.000.00
25+ The Jan Kochanowski University in Kielce-0.002.080.970.00
25+ Opole University-0.852.691.690.00
25+ University of Life Sciences in Lublin-0.003.550.970.00
25+ University of Life Sciences in Lublin-0.435.023.380.00
25+ University of Agriculture in Krakow-0.002.571.4514.29
25+ Kasimir Pulaski University of Technology and Humanities in Radom-0.001.472.1714.29
25+ University of Bialystok-0.433.920.480.00
25+ Academy of Business in Dabrowa Gornicza-0.002.810.720.00

Uwzględniono kierunki: ekonomiaekonofizykamiędzynarodowe studia ekonomiczno-prawne oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna