Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 50%Employer reputation 35%Publications 10%H-index 5%
1 Adam Mickiewicz University in Poznan310010043.6148.4160.00
2 University of Warsaw297.8447.6696.2810080.00
3 Jagiellonian University in Krakow197.4147.6610073.83100
4 Maria Grzegorzewska Academy of Special Education551.9344.8635.6710.4740.00
5 University of Wroclaw442.6619.6346.2831.7840.00
6 University of Gdansk642.0320.5644.0620.2560.00
7 University of Silesia in Katowice739.5924.3031.5037.6940.00
8 University of Lodz1231.9014.9527.8940.8140.00
9 Pedagogical University of Krakow1130.6710.2837.3312.1560.00
10 Nicolaus Copernicus University in Torun1528.6425.2316.2816.2020.00
11 AGH University of Science and Technology827.370.0043.6117.4560.00
12 John Paul II Catholic University of Lublin925.8520.5613.1110.2860.00
13 Maria Skłodowska-Curie Warsaw Higher School1021.9810.2816.2822.3160.00
14 Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw1917.639.3518.397.7920.00
15 University of Lower Silesia in Wroclaw1617.1022.433.670.000.00
16 Opole University1716.713.7427.337.790.00
17 University of Szczecin1315.802.808.9440.1960.00
18 Poznan University of Technology1414.742.809.5610.28100
19 Pedagogium Wyższa Szkoła Nauk Społecznych w Warszawie1811.520.0024.060.000.00
20 University of Bialystok25+11.324.678.9418.0720.00
21 Warsaw University of Technology-10.967.484.008.7240.00
22 Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University25+10.624.6712.560.3120.00
23 University of Warmia and Mazury in Olsztyn2110.478.417.896.850.00
24 Siedlce University of Natural Sciences and Humanities25+10.274.6711.561.2520.00
25 The Jan Kochanowski University in Kielce25+9.796.547.891.2520.00
26 Pomeranian University in Slupsk25+9.130.0018.890.620.00
27 University of Life Sciences in Lublin25+9.060.0018.391.870.00
28 Kazimierz Wielki University in Bydgoszcz25+8.614.675.789.3520.00
29 Silesian University of Technology in Gliwice-8.460.936.0016.2040.00
30 Technical University of Lodz25+8.060.0012.116.5420.00
30+ Pultusk Academy of Humanities30-3.747.890.310.00
30+ University of Humanities and Economics in Lodz37-1.877.890.000.00
30+ Jesuit University Ignatianum in Krakow25+-2.8012.002.180.00
30+ Jan Dlugosz University in Częstochowa25+-0.0012.610.9320.00
30+ Polish Naval Academy in Gdynia25+-0.0010.440.000.00
30+ University of Bielsko-Biala25+-0.0012.064.6720.00
30+ Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie25+-7.484.720.000.00
30+ Katowice School of Economics25+-0.006.830.000.00
30+ Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu25+-0.002.060.000.00
30+ Bialystok University of Technology20-0.004.171.8740.00
30+ Koszalin University of Technology25+-0.006.830.000.00
30+ Lublin University of Technology24-0.005.787.4840.00
30+ Kielce University of Technology25+-2.807.890.000.00
30+ Academy of Management in Lodz25+-0.005.780.000.00
30+ Warsaw University of Life Sciences - SGGW 25-0.005.784.3640.00
30+ Medical University of Bialystok23-0.007.891.870.00
30+ University of Rzeszow25+-0.0010.504.980.00
30+ Kasimir Pulaski University of Technology and Humanities in Radom22-0.003.670.000.00
30+ University of Zielona Gora25+-2.807.836.8520.00
30+ Medical University of Warsaw25+-2.808.943.4320.00
30+ Academy of Business in Dabrowa Gornicza25+-0.935.220.000.00

Uwzględnione kierunki: pedagogika, pedagogika specjalnaedukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznychedukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznejedukacja techniczno-informatycznalogopedia ogólna i kliniczna oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna