Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 50%Prefe- rencje praco- dawców 35%Publications 10%H-index 5%
1 University of Warsaw1100100100100100
2 Jagiellonian University in Krakow282.4589.5383.2943.6683.33
3 Adam Mickiewicz University in Poznan355.2379.0726.1223.8383.33
4 University of Wroclaw452.9265.1240.8027.4966.67
5 Warsaw School of Economics (SGH)1529.6932.5624.7714.1266.67
6 Maria Skłodowska-Curie Warsaw Higher School527.1138.3718.545.9916.67
7 Nicolaus Copernicus University in Torun817.0522.097.0418.7333.33
8 University of Lodz915.646.9822.4026.5133.33
9 University of Silesia in Katowice614.779.3022.336.3433.33
10 University of Gdansk713.189.309.5418.5966.67
11 Collegium Civitas1312.4122.093.660.860.00
12 Warsaw School of Social Sciences and Humanities25+11.916.981.2229.94100
13 Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw2511.6610.4714.754.2916.67
14 University of Szczecin1211.479.307.0418.5950.00
15 Pedagogical University of Krakow1110.128.148.326.3450.00
16 National Defence University in Warsaw25+8.480.0024.230.000.00
17 University of Finance and Management in Warsaw247.460.0014.078.6533.33
18 Jesuit University Ignatianum in Krakow25+7.314.6514.010.860.00
19 John Paul II Catholic University of Lublin107.302.3310.836.7733.33
20 University of Warmia and Mazury in Olsztyn177.175.818.325.1916.67
21 Vistula University25+5.570.0015.900.000.00
22 Cracow University of Economics25+5.515.816.363.750.00
23 University of Rzeszow195.111.167.044.0333.33
24 Poznan University of Economics25+4.675.811.225.0416.67
25 University of Bialystok184.670.008.937.0616.67
25+ Pultusk Academy of Humanities25+-0.007.650.290.00
25+ University of Humanities and Economics in Lodz25+-0.009.610.580.00
25+ Jan Dlugosz University in Częstochowa25+-0.004.470.000.00
25+ Polish Naval Academy in Gdynia25+-0.003.050.000.00
25+ Pomeranian University in Slupsk16-0.002.440.290.00
25+ University of Bielsko-Biala--1.163.051.870.00
25+ University of Lower Silesia in Wroclaw--0.001.830.430.00
25+ Katowice School of Economics25+-0.0010.220.000.00
25+ Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University25+-0.005.080.1416.67
25+ Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie25+-0.002.440.000.00
25+ Bialystok University of Technology25+-0.002.440.580.00
25+ Rzeszow University of Technology--0.002.440.430.00
25+ Academy of Management in Lodz20-0.008.260.000.00
25+ Lazarski University25+-0.0010.760.2916.67
25+ University of Economics in Katowice--1.161.223.3116.67
25+ Wroclaw University of Economics--3.491.226.8933.33
25+ The Jan Kochanowski University in Kielce22-0.005.750.1416.67
25+ Kazimierz Wielki University in Bydgoszcz23-0.005.691.1516.67
25+ Opole University25+-3.494.473.030.00
25+ Siedlce University of Natural Sciences and Humanities25+-0.004.470.4316.67
25+ Poznan University of Life Sciences14-0.002.442.1616.67
25+ University of Zielona Gora21-0.008.323.3116.67
25+ Academy of Business in Dabrowa Gornicza25+-0.007.041.010.00
25+ Lodz Academy of International Studies25+-0.000.610.000.00

Uwzględnione kierunki: politologiastosunki międzynarodowe oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna