Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 30%Prefe- rencje praco- dawców 25%Publications 15%H-index 15%Professional exams 15%
1 Jagiellonian University in Krakow110010096.7546.88100100
2 University of Warsaw296.3568.8710010010081.54
3 Adam Mickiewicz University in Poznan369.2359.4368.4026.8275.0086.29
4 University of Wroclaw459.5350.0039.5942.9075.0078.10
5 University of Lodz639.8416.9822.9734.0950.0085.95
6 University of Gdansk535.9116.0425.0914.7750.0079.69
7 University of Szczecin1335.341.899.4534.3875.0086.01
8 Nicolaus Copernicus University in Torun1035.2918.8722.9720.7450.0067.86
9 Maria Skłodowska-Curie Warsaw Higher School833.5018.8728.1912.9525.0081.03
10 University of Silesia in Katowice728.9922.6413.689.6625.0073.58
11 John Paul II Catholic University of Lublin1228.0910.3810.437.9550.0074.73
12 Kozminski University1928.0714.1520.7010.5150.0047.36
13 University of Rzeszow1123.298.498.314.2625.0081.53
14 Warsaw School of Social Sciences and Humanities1723.000.008.1618.7575.0032.52
15 University of Bialystok921.645.666.1910.5125.0074.43
16 Lazarski University1821.184.7230.461.1425.0042.48
17 Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw1518.1011.328.319.660.0063.94
18 Opole University1616.4412.266.194.260.0060.85
19 Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University2013.570.007.171.4225.0044.14
20 Poznan University of Economics-11.665.6615.498.8125.000.00
20+ Katowice School of Economics--0.005.880.000.000.00
20+ Academy of Management in Lodz--0.005.880.000.000.00
20+ Kasimir Pulaski University of Technology and Humanities in Radom--0.007.840.000.000.00
20+ University of Warmia and Mazury in Olsztyn14-8.497.177.390.000.00
20+ University of Zielona Gora20+-3.775.213.1325.000.00
20+ University of Finance and Management in Warsaw20+-0.005.217.1025.000.00
20+ Police Academy in Szczytno--2.832.940.000.000.00
20+ Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Przemyślu20+-1.892.210.000.0046.38

Uwzględnione kierunki: prawoprawo kanonicznekryminologia

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna