Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 40%Prefe- rencje praco- dawców 30%Publications 15%H-index 15%
1 Jagiellonian University in Krakow210010010068.8573.33
2 University of Warsaw183.4566.1397.6356.4780.00
3 Warsaw School of Social Sciences and Humanities378.4679.0333.49100100
4 Adam Mickiewicz University in Poznan456.9177.4238.5622.9440.00
5 University of Gdansk729.3540.3211.9520.5926.67
6 University of Wroclaw525.9414.5231.5816.1040.00
7 Poznan University of Medical Sciences824.278.069.9333.1073.33
8 John Paul II Catholic University of Lublin1121.9827.4214.7811.1620.00
9 Maria Grzegorzewska Academy of Special Education1017.486.4529.1310.9820.00
10 University of Finance and Management in Warsaw914.710.004.3927.4653.33
11 University of Lodz612.856.4519.598.5113.33
12 University of Silesia in Katowice15+12.5412.9012.373.8913.33
13 Kazimierz Wielki University in Bydgoszcz1211.920.0020.774.3926.67
14 Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw15+11.091.6118.675.8720.00
15 Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University1510.980.0016.766.6926.67
15+ Jesuit University Ignatianum in Krakow--0.006.110.506.67
15+ University School of Physical Education in Krakow14-0.0011.912.876.67
15+ University School of Physical Education in Wroclaw13-0.007.144.4713.33
15+ University of Lower Silesia in Wroclaw--0.003.050.000.00
15+ Katowice School of Economics15+-0.0012.290.000.00
15+ Academy of Management in Lodz15+-0.005.570.620.00
15+ Maria Skłodowska-Curie Warsaw Higher School15+-4.8410.737.7913.33
15+ Opole University15+-1.617.565.926.67
15+ University of Szczecin15+-0.007.941.456.67
15+ University of Zielona Gora--0.0011.831.006.67

Uwzględnione kierunki: psychologiaterapia zajęciowa oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna