Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 40%Prefe- rencje praco- dawców 30%Publications 15%H-index 15%
1 University of Warsaw110078.87100100100
2 Jagiellonian University in Krakow282.6210054.0346.2083.33
3 Adam Mickiewicz University in Poznan347.0728.1752.3024.2283.33
4 Warsaw School of Social Sciences and Humanities540.454.2352.5430.52100
5 University of Wroclaw433.7715.4938.6820.7966.67
6 University of Lodz730.1123.9430.1426.2933.33
7 University of Silesia in Katowice824.608.4543.886.5333.33
8 Nicolaus Copernicus University in Torun922.6314.0824.9417.3333.33
9 University of Gdansk1022.217.0416.4017.3366.67
10 AGH University of Science and Technology1517.9512.6814.3113.8333.33
11 John Paul II Catholic University of Lublin1217.275.6324.947.1433.33
12 Collegium Civitas1417.2521.1324.010.910.00
13 Kozminski University-17.025.6324.197.1433.33
14 University of Szczecin616.791.4114.5519.6050.00
15 Pedagogical University of Krakow2416.535.6314.676.5350.00
16 Maria Grzegorzewska Academy of Special Education2015.512.8225.872.0733.33
17 Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw2313.1511.2714.674.2216.67
18 University of Bialystok1712.350.0025.876.9916.67
19 Silesian University of Technology in Gliwice2112.300.0018.824.1033.33
20 University of Warmia and Mazury in Olsztyn1311.170.0023.334.8616.67
21 Maria Skłodowska-Curie Warsaw Higher School25+10.134.2313.866.1716.67
22 Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University25+8.960.0018.940.1516.67
23 Katowice School of Economics188.740.0026.670.000.00
24 University of Zielona Gora25+8.680.0016.403.5016.67
25 Opole University258.055.6315.473.190.00
25+ Vistula University25+-0.006.000.000.00
25+ Pultusk Academy of Humanities25+-0.006.810.150.00
25+ Pomeranian University in Slupsk22-0.0014.670.300.00
25+ University of Bielsko-Biala25+-0.0017.201.980.00
25+ Academy of Management in Lodz25+-0.007.620.000.00
25+ Warsaw University of Life Sciences - SGGW 19-0.0012.932.5816.67
25+ Cracow University of Economics25+-0.0012.013.950.00
25+ Kazimierz Wielki University in Bydgoszcz16-0.0014.671.2216.67
25+ Medical University of Lodz25+-0.008.540.000.00
25+ University of Rzeszow11-0.0013.743.3416.67
25+ Academy of Business in Dabrowa Gornicza25+-0.006.811.060.00
25+ Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki--0.004.840.000.00

Uwzględnione kierunki: socjologia oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna