Click to expand
2015 Name of the University Overall scoreAcademic reputation (teaching) 30%Prefe- rencje praco- dawców 40%Publications 15%H-index 15%
1 Warsaw School of Economics (SGH)10010010038.2154.55
2 University of Warsaw94.8465.4585.0910072.73
3 Kozminski University58.9029.0976.3222.3545.45
4 Jagiellonian University in Krakow51.1819.0964.9138.6436.36
5 Poznan University of Technology50.914.5541.2365.74100
6 AGH University of Science and Technology44.8617.2741.2342.8263.64
7 Poznan University of Economics44.5765.4519.3021.4845.45
8 Technical University of Lodz44.152.7338.6074.9763.64
9 Warsaw University of Technology41.0915.4521.0560.9981.82
10 University of Economics in Katowice41.0330.9134.2121.9154.55
11 University of Wroclaw39.586.3643.8646.2845.45
12 Wroclaw University of Economics39.2254.5523.6819.9027.27
13 Cracow University of Economics38.7455.4526.3217.4518.18
14 Wroclaw University of Technology38.1710.0018.4262.5781.82
15 Adam Mickiewicz University in Poznan37.0510.0027.1942.0172.73
16 University of Lodz32.0915.4533.3332.4427.27
17 Nicolaus Copernicus University in Torun27.837.2726.3225.5245.45
18 University of Gdansk26.6912.7319.3017.8254.55
19 Maria Skłodowska-Curie Warsaw Higher School26.652.7323.6816.8163.64
20 Warsaw University of Life Sciences - SGGW 26.4310.9135.095.1927.27
21 Lublin University of Technology22.660.0023.6818.1745.45
22 University of Szczecin21.5413.6416.6721.4827.27
23 John Paul II Catholic University of Lublin19.747.2722.817.7927.27
24 University of Warmia and Mazury in Olsztyn19.033.6426.3210.8118.18
25 Warsaw School of Social Sciences and Humanities18.936.3615.7914.7136.36
26 Poznan University of Life Sciences18.892.7327.199.5218.18
27 Koszalin University of Technology18.631.8233.332.609.09
28 Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University18.480.0035.090.729.09
29 Silesian University of Technology in Gliwice18.373.6417.5412.3436.36
30 Opole University17.490.9131.582.749.09
31 Bialystok University of Technology17.450.0010.5314.9954.55
32 University of Silesia in Katowice16.840.9115.7913.9336.36
33 Lazarski University15.920.0029.820.439.09
34 Jan Dlugosz University in Częstochowa15.600.0032.460.720.00
35 Pedagogical University of Krakow15.500.0021.053.3227.27
36 University of Zielona Gora15.340.0021.0511.4818.18
37 Czestochowa University of Technology14.830.0012.2813.8436.36
38 Military University of Technology in Warsaw14.060.0021.932.0218.18
39 Vistula University14.031.8228.070.000.00
40 Gdansk University of Technology13.723.6411.4011.8227.27
41 University of Technology and Life Sciences in Bydgoszcz12.100.0021.052.459.09
42 University of Bialystok11.961.8218.425.059.09
43 University of Bielsko-Biala11.590.0012.2813.9318.18
44 The Jan Kochanowski University in Kielce10.980.0019.300.879.09
45 Polish Japanese Institute of Information Technology in Warsaw10.711.8213.163.0318.18
45+ Gdynia Maritime University-1.827.020.589.09
45+ National Defence University in Warsaw-0.0015.790.290.00
45+ Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach-0.006.141.309.09
45+ Katowice School of Economics-0.002.630.000.00
45+ Opole University of Technology-0.9114.041.449.09
45+ Rzeszow University of Technology-2.7316.673.750.00
45+ Academy of Management in Lodz-0.007.895.3318.18
45+ Siedlce University of Natural Sciences and Humanities-0.0012.283.3218.18
45+ University of Agriculture in Krakow-6.3612.281.159.09
45+ Academy of Business in Dabrowa Gornicza-0.0013.161.150.00
45+ University of Finance and Management in Warsaw-0.0015.792.169.09
45+ Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki-0.003.510.149.09
45+ Silesian School of Economics and Languages in Katowice-0.004.390.000.00
45+ West Pomeranian University of Technology in Szczecin-4.5512.284.339.09

Uwzględnione kierunki: zarządzaniefinanseprzedsiębiorczośćrachunkowość oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna