Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 35%Prefe- rencje praco- dawców 35%Publications 15%H-index 15%
1 Warsaw University of Technology110062.1610095.17100
2 Wroclaw University of Technology294.5210067.8675.4375.00
3 Silesian University of Technology in Gliwice562.0037.8435.9810083.33
4 Cracow University of Technology453.0556.7636.8744.1741.67
5 Gdansk University of Technology351.0264.8619.3546.1250.00
6 Poznan University of Technology745.2024.3229.5866.8166.67
7 Bialystok University of Technology628.290.0014.1145.9883.33
8 Technical University of Lodz826.340.0016.8345.1166.67
9 Rzeszow University of Technology917.700.0021.4018.2533.33
10 Kielce University of Technology1117.210.0011.1422.7050.00
11 Lublin University of Technology1414.822.708.8616.3841.67
12 University of Technology and Life Sciences in Bydgoszcz1213.868.118.886.5233.33
13 University of Zielona Gora1013.770.003.6220.5550.00
14 West Pomeranian University of Technology in Szczecin1312.932.703.1618.8241.67
15 Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University15+12.7313.5114.140.148.33
15+ Vistula University--0.003.320.000.00
15+ Koszalin University of Technology15+-0.008.8810.6333.33
15+ Opole University of Technology15+-0.0010.2310.5525.00
15+ Polish Japanese Institute of Information Technology in Warsaw15+-0.009.992.7316.67
15+ Academy of Management in Lodz15-0.002.050.728.33
15+ Kasimir Pulaski University of Technology and Humanities in Radom15+-0.002.740.868.33

Uwzględnione kierunki: architektura i urbanistykaarchitektura wnętrz oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna