Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 35%Prefe- rencje praco- dawców 35%Publications 15%H-index 15%
1 Warsaw University of Technology110010010075.58100
2 AGH University of Science and Technology287.6680.0075.57100100
3 Wroclaw University of Technology371.7178.3363.0455.7175.00
4 Silesian University of Technology in Gliwice549.0035.0030.0479.6383.33
5 Poznan University of Technology448.2351.6729.6753.3266.67
6 Technical University of Lodz735.4111.6729.6447.7383.33
7 Gdansk University of Technology635.0025.0035.2134.2950.00
8 Bialystok University of Technology1025.8916.673.4236.1183.33
9 Military University of Technology in Warsaw823.755.0026.1621.4958.33
10 Czestochowa University of Technology1122.971.6733.9122.8341.67
11 Cracow University of Technology1420.503.3313.7241.8550.00
12 University of Silesia in Katowice916.060.0021.4711.3941.67
13 West Pomeranian University of Technology in Szczecin1214.566.679.8513.3341.67
14 Rzeszow University of Technology1514.530.0019.3514.8133.33
15 Kielce University of Technology1612.840.005.5719.4850.00
16 Lublin University of Technology1911.921.677.7112.9941.67
17 University of Zielona Gora1811.770.004.2815.6150.00
18 Koszalin University of Technology2011.150.0012.888.2033.33
19 Opole University of Technology1710.233.3310.737.9125.00
20 Polish Naval Academy in Gdynia20+8.018.3313.320.910.00
20+ Maritime University of Szczecin13-1.677.710.578.33
20+ University of Bielsko-Biala20+-0.005.995.9225.00
20+ Kazimierz Wielki University in Bydgoszcz20+-0.003.861.828.33
20+ Nicolaus Copernicus University in Torun20+-0.007.717.8616.67
20+ University of Rzeszow20+-0.007.712.398.33
20+ University of Warmia and Mazury in Olsztyn20+-0.004.706.1533.33

Uwzględnione kierunki: automatyka i robotykamechatronika oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna