Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 35%Prefe- rencje praco- dawców 35%Publications 15%H-index 15%
1 Wroclaw University of Technology310010095.3491.4381.25
2 Warsaw University of Technology298.6696.8110079.6181.25
3 AGH University of Science and Technology184.5053.2488.62100100
4 Silesian University of Technology in Gliwice460.8032.2766.6276.4075.00
5 Cracow University of Technology552.4862.9241.9141.4543.75
6 Gdansk University of Technology839.8741.9516.9944.2668.75
7 Poznan University of Technology1135.8433.8814.0850.8662.50
8 Technical University of Lodz729.0714.5214.2246.8668.75
9 Military University of Technology in Warsaw627.2711.2936.2216.7543.75
10 Bialystok University of Technology921.451.6110.5637.6568.75
11 Rzeszow University of Technology1220.481.6130.4016.5237.50
12 Kielce University of Technology1320.369.6819.8421.5537.50
13 University of Zielona Gora1019.860.0032.6311.1837.50
14 Lublin University of Technology1619.203.2319.7723.2643.75
15 Opole University of Technology1518.104.8426.1310.2131.25
16 West Pomeranian University of Technology in Szczecin1415.254.8415.5017.1431.25
17 Koszalin University of Technology1814.706.4517.8110.7725.00
18 Czestochowa University of Technology20+13.190.008.4619.3943.75
19 University of Warmia and Mazury in Olsztyn1711.971.617.719.6943.75
20 University of Technology and Life Sciences in Bydgoszcz209.081.6110.563.6925.00
20+ Vistula University20+-0.004.050.000.00
20+ University of Bielsko-Biala20+-0.009.143.8012.50
20+ Warsaw University of Life Sciences - SGGW 19-0.0014.905.4512.50
20+ Kasimir Pulaski University of Technology and Humanities in Radom20+-0.008.463.4425.00
20+ University of Life Sciences in Lublin20+-0.009.143.8712.50

Uwzględnione kierunki: budownictwochemia budowlana

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna