Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 35%Prefe- rencje praco- dawców 35%Publications 15%H-index 15%
1 Warsaw University of Technology1100100100100100
2 AGH University of Science and Technology285.8596.9781.6264.7190.91
3 Wroclaw University of Technology373.4390.9154.2373.5977.27
4 Gdansk University of Technology544.9054.5526.3537.8772.73
5 Silesian University of Technology in Gliwice441.1925.7647.8148.3654.55
6 Poznan University of Technology633.8933.3322.8440.3254.55
7 Technical University of Lodz727.759.0924.3243.4263.64
8 Military University of Technology in Warsaw824.8522.7310.9732.5254.55
9 Czestochowa University of Technology919.940.0021.3728.5254.55
10 West Pomeranian University of Technology in Szczecin1318.6310.6110.4020.6354.55
11 Rzeszow University of Technology1118.269.0923.7913.1931.82
12 Bialystok University of Technology1015.680.0010.9724.3754.55
13 Gdynia Maritime University1214.450.0016.438.0250.00
14 Koszalin University of Technology1411.043.0316.435.4422.73
15 University of Zielona Gora15+10.304.554.4611.3136.36
16 Opole University of Technology159.370.0010.889.7827.27
17 University of Technology and Life Sciences in Bydgoszcz15+8.361.528.934.1027.27
18 Kielce University of Technology15+8.140.007.938.5027.27
19 Kasimir Pulaski University of Technology and Humanities in Radom15+4.980.005.462.3018.18

Uwzględnione kierunki: elektronika i telekomunikacjaelektronika, informatyka i telekomunikacja oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna