Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 35%Prefe- rencje praco- dawców 35%Publications 15%H-index 15%
1 Warsaw University of Technology110090.63100100100
2 Wroclaw University of Technology391.2110087.4173.5977.27
3 AGH University of Science and Technology265.5343.7570.6464.7190.91
4 Silesian University of Technology in Gliwice451.3146.8850.8248.3654.55
5 Poznan University of Technology648.1257.8134.5040.3254.55
6 Technical University of Lodz743.1248.4424.8343.4263.64
7 Gdansk University of Technology537.4625.0031.1337.8772.73
8 Lublin University of Technology1521.8023.4413.7917.3336.36
9 Cracow University of Technology1021.6210.9429.4013.4731.82
10 Czestochowa University of Technology921.420.0023.5928.5254.55
11 Bialystok University of Technology820.5512.5010.4724.3754.55
12 West Pomeranian University of Technology in Szczecin1117.353.1312.5920.6354.55
13 Rzeszow University of Technology1314.430.0020.5813.1931.82
14 Gdynia Maritime University1213.880.0013.488.0250.00
15 University of Zielona Gora15+13.679.387.9811.3136.36
16 Opole University of Technology15+13.239.3811.319.7827.27
17 Kielce University of Technology15+11.460.0016.328.5027.27
18 University of Technology and Life Sciences in Bydgoszcz148.810.0010.914.1027.27
19 Kasimir Pulaski University of Technology and Humanities in Radom15+5.450.006.302.3018.18

Uwzględniony kierunek: elektrotechnika

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna