Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 35%Prefe- rencje praco- dawców 35%Publications 15%H-index 15%
1 Warsaw University of Technology110010010010077.78
2 Wroclaw University of Technology284.5880.0077.5077.58100
3 AGH University of Science and Technology380.1088.0073.6172.4366.67
4 Silesian University of Technology in Gliwice766.801004.6897.3488.89
5 Cracow University of Technology447.8364.0049.1116.5327.78
6 Gdansk University of Technology638.4748.0032.0722.2038.89
7 Technical University of Lodz831.0816.0028.1841.6555.56
8 Czestochowa University of Technology1229.488.0035.8637.6450.00
9 University of Warsaw928.894.0035.8637.6455.56
10 Poznan University of Technology524.250.0021.6139.1866.67
11 Military University of Technology in Warsaw1121.7024.0014.1411.9838.89
12 Bialystok University of Technology1021.6320.0016.9314.3638.89
13 Rzeszow University of Technology1415.5212.0023.615.8211.11
14 West Pomeranian University of Technology in Szczecin1313.530.0010.3624.1238.89
15 Warsaw University of Life Sciences - SGGW 15+11.930.0024.503.0316.67
16 Poznan University of Life Sciences1510.260.0016.046.4522.22
17 Kielce University of Technology15+10.168.0013.145.0411.11
18 University of Warmia and Mazury in Olsztyn15+10.090.0014.149.8322.22
19 Opole University of Technology15+9.130.0013.145.9422.22
20 Kasimir Pulaski University of Technology and Humanities in Radom15+8.670.0012.255.1022.22
21 University of Technology and Life Sciences in Bydgoszcz15+8.570.0016.934.6311.11
22 Koszalin University of Technology15+4.910.0010.361.955.56

Uwzględnione kierunki: energetykaenergetyka i chemia jądrowaekoenergetyka oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna