Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 35%Prefe- rencje praco- dawców 35%Publications 15%H-index 15%
1 Warsaw University of Technology1100100100100100
2 Wroclaw University of Technology289.7391.6782.4596.9095.00
3 AGH University of Science and Technology360.0441.6777.1952.9270.00
4 Silesian University of Technology in Gliwice458.0358.3353.1961.6465.00
5 Poznan University of Technology653.5647.2240.3477.7775.00
6 Technical University of Lodz546.4438.8921.6398.3770.00
7 West Pomeranian University of Technology in Szczecin939.1722.2214.6295.1980.00
8 Gdansk University of Technology735.6727.7830.9945.6555.00
9 Cracow University of Technology834.1419.4446.1839.4435.00
10 Rzeszow University of Technology1022.3613.8920.4623.9145.00
11 Maria Skłodowska-Curie Warsaw Higher School-22.320.002.3363.4080.00
12 Czestochowa University of Technology10+19.510.0021.6324.6355.00
13 University of Silesia in Katowice10+14.890.0014.6125.1840.00
14 University of Warmia and Mazury in Olsztyn10+13.950.0021.0413.9230.00
15 University of Technology and Life Sciences in Bydgoszcz10+10.220.008.1819.0330.00
16 Opole University of Technology10+9.505.567.607.6525.00
17 University of Life Sciences in Lublin10+8.920.008.7713.9825.00
18 Kasimir Pulaski University of Technology and Humanities in Radom10+8.270.006.4310.1530.00

Uwzględnione kierunki: technologia chemicznatechnologia i inżynieria chemicznainżynieria chemiczna i procesowa oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna