Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 35%Prefe- rencje praco- dawców 35%Publications 15%H-index 15%
1 AGH University of Science and Technology210010010010071.43
2 Warsaw University of Technology192.8192.3182.0585.41100
3 Wroclaw University of Technology363.5743.0866.7267.2782.14
4 Silesian University of Technology in Gliwice457.2547.6957.9758.0460.71
5 University of Warsaw638.2813.8533.8550.8682.14
6 Jagiellonian University in Krakow537.2415.3830.6048.2082.14
7 Czestochowa University of Technology1135.8016.9240.4133.9160.71
8 University of Silesia in Katowice1234.5727.6918.0446.0467.86
9 Poznan University of Technology934.3318.4635.5132.4260.71
10 Technical University of Lodz832.9115.3824.0450.1367.86
11 Cracow University of Technology1031.0923.0837.1318.6439.29
12 Military University of Technology in Warsaw1725.4523.089.8132.0753.57
13 West Pomeranian University of Technology in Szczecin1525.0510.7713.1336.1867.86
14 Gdansk University of Technology723.371.5423.4330.1760.71
15 Rzeszow University of Technology1622.3110.7724.6116.9942.86
16 Koszalin University of Technology1916.730.0027.859.6132.14
17 Nicolaus Copernicus University in Torun1315.893.089.2818.9553.57
18 Maria Skłodowska-Curie Warsaw Higher School1414.550.003.8126.8357.14
19 Lublin University of Technology1813.400.009.8116.1646.43
20 University of Technology and Life Sciences in Bydgoszcz20+10.481.5411.477.9828.57
20+ University of Bielsko-Biala20+-0.006.535.2321.43
20+ John Paul II Catholic University of Lublin--0.003.160.5610.71
20+ Kazimierz Wielki University in Bydgoszcz20-0.004.907.1935.71
20+ Poznan University of Life Sciences--0.003.163.7025.00
20+ University of Rzeszow20+-6.157.624.7028.57

Uwzględnione kierunki: inżynieria materiałowamateriały współczesnych technologiinanotechnologiainżynieria mechaniczna i materiałowa oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna