Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 35%Prefe- rencje praco- dawców 35%Publications 15%H-index 15%
1 Wroclaw University of Technology110010089.2972.2380.00
2 Warsaw University of Technology298.0663.89100100100
3 AGH University of Science and Technology487.1880.5665.0991.2786.67
4 Silesian University of Technology in Gliwice573.9855.5667.0479.9673.33
5 Poznan University of Technology360.6733.3366.3261.1566.67
6 Technical University of Lodz748.9811.1143.0991.1273.33
7 Cracow University of Technology938.5630.5635.0435.9340.00
8 Gdansk University of Technology636.7722.2235.8136.3346.67
9 Opole University of Technology829.2238.8911.3616.2740.00
10 Czestochowa University of Technology1728.0616.6728.5421.1640.00
11 Warsaw University of Life Sciences - SGGW 1426.690.0034.1025.5953.33
12 Bialystok University of Technology1224.995.5612.3333.3273.33
13 Rzeszow University of Technology1324.7911.1118.6124.5653.33
14 University of Bielsko-Biala1120.8519.4416.1914.0026.67
15 West Pomeranian University of Technology in Szczecin1920.760.006.0449.2160.00
16 Lublin University of Technology1619.898.3317.2018.5540.00
17 University of Zielona Gora2215.8011.115.0916.0640.00
18 University of Warmia and Mazury in Olsztyn2015.060.004.6125.3353.33
19 Kielce University of Technology2314.875.568.2216.1540.00
20 Cracow University of Economics1013.7513.8914.442.2313.33
21 University of Life Sciences in Lublin1513.525.567.2517.0933.33
22 Koszalin University of Technology2512.588.337.9610.0526.67
23 University of Agriculture in Krakow25+10.550.006.2721.3826.67
24 Poznan University of Economics219.740.0011.853.5226.67
25 University of Technology and Life Sciences in Bydgoszcz249.620.006.289.1433.33
25+ Maritime University of Szczecin25+-0.002.171.726.67
25+ Wroclaw University of Economics18-0.009.693.1820.00
25+ University of Life Sciences in Lublin25+-0.003.6314.1726.67
25+ University of Szczecin25+-0.004.111.5513.33
25+ Academy of Business in Dabrowa Gornicza25+-0.001.200.170.00

Uwzględnione kierunki: inżynieria produkcjizarządzanie i inżynieria produkcji oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna