Click to expand
2015 Name of the University Overall scoreAcademic reputation (teaching) 35%Prefe- rencje praco- dawców 35%Publications 15%H-index 15%
1 Wroclaw University of Technology10090.4887.9364.22100
2 Warsaw University of Technology96.4110010038.4454.55
3 Silesian University of Technology in Gliwice81.2885.7165.5246.2272.73
4 AGH University of Science and Technology70.8657.1481.0325.2963.64
5 University of Agriculture in Krakow57.6966.6737.9336.3054.55
6 Czestochowa University of Technology53.7752.3860.3421.8127.27
7 Warsaw University of Life Sciences - SGGW 53.3538.1058.6229.4754.55
8 Gdansk University of Technology49.5642.8625.8654.6472.73
9 University of Warmia and Mazury in Olsztyn47.989.5224.14100100
10 Poznan University of Life Sciences44.0923.8143.1045.2754.55
11 Cracow University of Technology37.679.5255.1722.2745.45
12 Poznan University of Technology36.0823.8129.3130.9654.55
13 Technical University of Lodz35.3519.0531.0324.7163.64
14 University of Life Sciences in Lublin32.7519.0522.4138.8054.55
15 West Pomeranian University of Technology in Szczecin32.5519.0512.0743.6272.73
15+ Bialystok University of Technology-0.0017.2411.1327.27
15+ Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw-0.0056.901.220.00
15+ John Paul II Catholic University of Lublin-0.0032.769.1527.27
15+ Kielce University of Technology-0.0046.557.6318.18
15+ Koszalin University of Technology-0.0012.078.6927.27
15+ Lublin University of Technology-9.5234.4812.0545.45
15+ Opole University of Technology-0.0039.662.290.00
15+ Opole University-0.0025.8611.1336.36
15+ Rzeszow University of Technology-0.0070.693.9718.18
15+ University of Bielsko-Biala-0.0015.529.1527.27
15+ University of Life Sciences in Lublin-0.0041.3817.6627.27
15+ University of Technology and Life Sciences in Bydgoszcz-0.0029.315.8627.27
15+ University of Zielona Gora-0.0024.146.1018.18

Uwzględniony kierunek: inżynieria środowiska

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna