Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 35%Prefe- rencje praco- dawców 35%Publications 15%H-index 15%
1 AGH University of Science and Technology110010095.71100100
2 Warsaw University of Technology297.9297.8010098.1183.33
3 Wroclaw University of Technology372.2660.8869.8290.3479.17
4 Poznan University of Technology450.9643.9142.1958.7475.00
5 University of Warsaw548.8054.8918.9664.8083.33
6 Silesian University of Technology in Gliwice641.0417.9644.1762.0362.50
7 Gdansk University of Technology735.9826.9531.8240.8158.33
8 Jagiellonian University in Krakow831.0624.9520.6435.0962.50
9 Polish Japanese Institute of Information Technology in Warsaw925.029.9844.9111.2025.00
10 Technical University of Lodz1022.292.9917.0441.2958.33
11 West Pomeranian University of Technology in Szczecin1416.806.9913.1021.8041.67
12 Cracow University of Technology2116.402.0019.2520.6037.50
13 Czestochowa University of Technology1516.410.0017.2917.4050.00
14 Bialystok University of Technology1315.480.006.1324.8262.50
15 Adam Mickiewicz University in Poznan1215.431.008.4021.0358.33
16 University of Silesia in Katowice1113.832.005.8618.3054.17
17 University of Wroclaw1913.6610.982.7815.9441.67
18 Military University of Technology in Warsaw1812.993.995.0218.4545.83
19 Nicolaus Copernicus University in Torun2212.264.996.4216.4037.50
20 University of Zielona Gora2012.280.005.0518.8450.00
21 University of Gdansk169.873.995.0210.4933.33
22 Rzeszow University of Technology269.790.009.7512.3729.17
23 Lublin University of Technology179.520.005.029.1741.67
24 Kielce University of Technology298.970.009.208.2929.17
25 University of Lodz318.970.0010.0210.5025.00
26 University of Bielsko-Biala278.640.0011.983.8025.00
27 Maria Skłodowska-Curie Warsaw Higher School338.500.005.2910.1333.33
28 Koszalin University of Technology327.880.008.087.8525.00
29 University of Technology and Life Sciences in Bydgoszcz357.411.004.736.1429.17
30 Jan Dlugosz University in Częstochowa40+7.231.005.024.2629.17
31 University of Economics in Katowice406.980.0013.372.1312.50
32 University of Rzeszow286.760.005.586.3625.00
33 Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw236.642.996.694.3116.67
34 University of Warmia and Mazury in Olsztyn396.610.005.026.6925.00
35 Opole University246.300.004.192.4529.17
36 Cracow University of Economics306.110.009.471.3216.67
37 John Paul II Catholic University of Lublin345.760.008.112.2316.67
38 Kazimierz Wielki University in Bydgoszcz40+5.740.001.934.0029.17
39 Opole University of Technology40+5.310.003.635.5920.83
40 Kasimir Pulaski University of Technology and Humanities in Radom40+4.950.001.952.9725.00
40+ Vistula University40+-0.006.391.024.17
40+ Polish Naval Academy in Gdynia40+-0.007.251.0812.50
40+ Maritime University of Szczecin40+-1.004.742.3812.50
40+ Katowice School of Economics40+-0.004.460.000.00
40+ Academy of Management in Lodz37-0.000.832.2425.00
40+ Warsaw University of Life Sciences - SGGW 38-0.006.983.7012.50
40+ Warsaw School of Economics (SGH)--0.001.092.2312.50
40+ Poznan University of Economics40+-0.004.194.1116.67
40+ Wroclaw University of Economics--0.001.093.6920.83
40+ The Jan Kochanowski University in Kielce36-0.003.632.4012.50
40+ Pedagogical University of Krakow25-0.003.343.3420.83
40+ Siedlce University of Natural Sciences and Humanities40+-0.002.514.1120.83
40+ Poznan University of Life Sciences--0.001.361.3712.50
40+ University of Bialystok40+-0.006.413.7112.50
40+ Academy of Business in Dabrowa Gornicza40+-0.002.780.690.00

Uwzględnione kierunki: informatykatechniczne zastosowania internetutechnologie komputerowe oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna