Click to expand
2015 Name of the University '14Overall scoreAcademic reputation (teaching) 35%Prefe- rencje praco- dawców 35%Publications 15%H-index 15%
1 AGH University of Science and Technology110093.30100100100
2 Warsaw University of Technology297.9610098.0792.2283.33
3 Wroclaw University of Technology374.4168.7267.1872.9194.44
4 Silesian University of Technology in Gliwice461.5643.0268.6062.5477.78
5 Poznan University of Technology549.7247.4941.1744.5972.22
6 Technical University of Lodz636.5319.5534.7544.4266.67
7 Gdansk University of Technology835.6729.0528.2337.4661.11
8 Czestochowa University of Technology728.505.0331.5933.4766.67
9 Cracow University of Technology927.6721.7926.2729.1438.89
10 Military University of Technology in Warsaw1024.0712.8519.4925.7055.56
11 West Pomeranian University of Technology in Szczecin1120.198.389.4434.2855.56
12 Rzeszow University of Technology1419.4210.0614.1020.0550.00
13 Lublin University of Technology1318.617.2613.7022.2450.00
14 Opole University of Technology1618.141.6822.8116.4944.44
15 Bialystok University of Technology1216.990.006.8533.4861.11
16 Koszalin University of Technology1515.683.3518.2512.8038.89
17 University of Technology and Life Sciences in Bydgoszcz1914.9310.0612.9710.1533.33
18 Kielce University of Technology2014.042.2315.5916.4633.33
19 University of Bielsko-Biala1813.131.1221.714.4027.78
20 Gdynia Maritime University1710.090.0011.405.7333.33
21 Kasimir Pulaski University of Technology and Humanities in Radom20+8.951.683.427.4838.89
22 University of Zielona Gora20+8.240.002.668.5538.89
23 University of Warmia and Mazury in Olsztyn20+7.690.566.485.8227.78
24 Maritime University of Szczecin20+7.641.6811.372.6516.67
25 Polish Naval Academy in Gdynia20+6.180.0011.801.5711.11

Uwzględniony kierunek: mechanika i budowa maszyn

© 2015 Perspektywy.org

Partner merytoryczny

Patroni medialni

logo PAP

dziennik gazeta prawna

tvp regionalna